Sprawdź korzyści ze współpracy

Zapewniamy połączenie wieloletniego doświadczenia,  wiedzy eksperckiej dotyczącej wielorakich dziedzin od maszyn począwszy poprzez artykuły spożywcze i mięso; przy jednoczesnej znajomości języka i poszanowaniu obu kultur biznesowych.

Katarzyna Cebulska China Consulting

Korzyści

Oszczędność czasu

Wybierając współpracę z nami korzystasz z wypracowanych i wiarygodnych kontaktów - poszukiwanie partnerów handlowych, produkcja oraz import będą trwały krócej niż działania na własną rękę.

Oszczędność pieniędzy

Powierzając kompleksową opiekę naszej firmie nie jesteś narażony na ukryte koszta, nie wspominając o ryzyku finansowym, jakie może się wiązać z samodzielnym odkrywaniem rynku. Brak doświadczenia kosztuje.

Oszczędność stresu

Decydując się na nasze usługi masz pewność, że relacje biznesowe podparte są znajomością języka i poszanowaniem obu kultur. Pozwala to uniknąć nieprzyjemnych i zaskakujących sytuacji.

Jak działamy

Krok
WERYFIKUJEMY RYNEK

wyszukujemy dostawców i/lub opiniujemy producentów wskazanych przez Klienta.

Krok
WSPIERAMY BIZNES

dzięki eksperckiej wiedzy i znajomości języka chińskiego osobiście odpowiadamy za kontakt z dostawcami.

Krok
DBAMY O PRZEJRZYSTOŚĆ

działamy tak, by uniknąć niedopowiedzeń i nieporozumień w kontakcie z dostawcami, które to przekładają się na późniejszą realizację zamówień zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Krok
CZUWAMY NAD CAŁOŚCIĄ

świadczymy kompleksową pomoc w przejściu przez proces zamówień, stworzenia kontraktu, organizację importu, kompletowaniu dokumentów oraz w czasie „po-dostawowym” (reklamacje, niezgodności).

Krok
PROPONUJEMY NIESZABLONOWE I FUNKCJONALNE ROZWIĄZANIA

asystujemy w przygotowaniu produktu "skrojonego na miarę", niepowtarzalnego na rynku, sygnowanego znakiem towarowym Klienta, prestiżowym opakowaniem, unikalnymi cechami.

Krok
NADZORUJEMY PROCES

doradzamy w zakresie „produkt od producenta - do klienta”, a także w najdrobniejszych aktywnościach np. tłumaczeniu codziennych maili lub wykonaniu rozmowy telefonicznej.

Krok
PRZYGOTOWUJEMY DO TARGÓW

zapewniamy profesjonalne przygotowanie do targów, polecamy odpowiednie imprezy targowe, organizujemy transport oraz spotkania targowe i po-targowe, wykonujemy tłumaczenia.